Loono hledá nové vedení

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Loono  – tým mladých lékařů, studentů lékařských fakult a dalších nadšenců, kteří se věnují prevenci a stojí za kampaněmi #prsakoule či Žiješ srdcem, hledá ředitele/ku.

A jaký by měl nový Managing Director v Loono být podle dosavadní ředitelky a zakladatelky Kateřiny Vackové?

„Hledáme takového, který bude do morku kosti věřit našemu poslání. Takového, který se svými schopnostmi a zapálením postará o každodenní chod celé organizace i její další růst.”

Více v doprovodném článku a v pracovním inzerátu.

 

Foto: archiv Loono (Martin Faltejsek)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

QR Platba

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!