Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Hudební festival Colours of Ostrava, který se bude konat od 17. do 20. července v Dolní oblasti Vítkovice v Ostravě, opět nabízí nadstandardní servis pro zdravotně znevýhodněné návštěvníky.

Pro návštěvníky se zrakovým postižením bude k dispozici příručka v Braillově písmu, hmatový plán areálu s vyznačením všech festivalových scén či speciální lehký přenosný 3D model Auly Gong.

Návštěvníci se sluchovým postižením se mohou těšit na vybrané přednášky diskusního fóra Meltingpot ve znakovém jazyce a koncerty českých kapel tlumočené do uměleckého znakového jazyka skupinou Hands Dance.

Ke standardnímu servisu již několik let patří zvýhodněná cena vstupenky pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P, doprovod návštěvníka s průkazem ZTP/P má vstup zdarma. K dispozici jsou speciální tribuny, bezbariérová přeprava v rámci města Ostravy či možnost objednat si zdarma vyškoleného asistenta.

Colours bez bariér

Bližší informace o projektu a službách pro návštěvníky se ZTP a ZTP/P průkazy na: https://www.colours.cz/prakticke/colours-bez-barier nebo na e-mailu bezbarier@colours.cz či telefonu +420 731 932 768.

Vstupenky pro držitele průkazů ZTP a ZTP/P budou k dostání v pokladně v době konání festivalu.

V roce 2018 festival navštívilo 719 návštěvníků s průkazem ZTP či ZTP/P.

Více informací o festivalu Colours of Ostrava na www.colours.cz.

 

Foto: Pixabay

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Marie Zemanová

Marie Zemanová

V redakci magazínu Inspirante pracuje od června 2018. Poslední dva roky působila v časopise Zora, předtím pracovala například v České televizi, iDNES a v Economii. Od srpna 2019 píše sloupek #za-zrak. Ve facebookovém profilu Za-Zrak informuje o životě bez zraku v souvislostech. Je součástí týmu Návštěvy POTMĚ, ve kterém se nevidomí setkávají se seniory. Kromě toho aktivně naslouchá ve vlastním projektu 1 Velké ucho.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

QR Platba

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!