Konference INSPO bude přístupná i online

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

V neděli 17. října uvítá Kongresové centrum Praha více než 400 účastníků konference INSPO.

Hodně přihlášených kvůli covidové situaci svoji registraci zrušilo a další zájemci se ani nepřihlásili. Organizátoři proto průběh dopoledního jednání zpřístupní online. Odkaz na živé vysílání je na https://www.inspo.cz/videa.

Na konferenci zazní 24 přednášek a ve výstavní části si budou moci návštěvníci vyzkoušet různé pomůcky, aplikace či programy u více než 30 vystavovatelů. Všechny přednášky budou zaznamenány na video včetně tlumočení do českého znakového jazyka a přepisu a budou později vystaveny na YouTube. 

Z témat dopoledního programu určitě zaujme využití chytrých technologií v domácnosti kvadruplegiků, virtuální realita v rehabilitaci, budoucnost bionických protéz či nová generace automatického rozpoznávání řeči.

Program konference, jejímž mediálním partnerem je i magazín Inspirante.cz, je vystaven na https://www.inspo.cz/inspo-2021.

Zdroj: BMI sdružení, z.s.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!