Pojďte si hrát, venku dáme Kamínkovanou

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Milí rodiče (a děti), slibovala jsem vám nějakou hru, která by se dala hrát venku. Počasí láká k pobytu v přírodě nebo alespoň na zahradě, tak proč toho nevyužít.

K této hře potřebujeme 12 kamínků různých velikostí, na které napíšeme čísla od 0 do 10 v různých barvách. Abychom mohli hrát s kamínky i další hry, zvolíme čtyři barvy (v našem případě to byly žlutá, zelená, růžová a modrá). Kromě barev lze na kameny použít i fixy. Pro delší životnost nápisu doporučuji přestříkat bezbarvým lakem, pokud ho máte, ale není to nutné. Abychom měli od každé barvy tři kusy, uděláme jedno z čísel dvakrát, my si vybrali dvojku. 

Klikněte pro otevření a stažení všech variant hry:

Kamínkovaná

Další hry a cvičení na webu Inspirante:

Foto: archiv Gabriely Doleželové

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Gabriela Doleželová

Gabriela Doleželová

Jsem zdravotní sestrou v neustálé akci. Sama nejsem pacientkou, nýbrž rodinným příslušníkem pacientů a pomáhám lupénkářům prostřednictvím pacientských organizací nebo v rámci vzdělávacích akcí pro odbornou i laickou veřejnost. Svěřené úkoly se snažím plnit do puntíku (Puntíkový den), šlapu do pedálů a ráda si poskočím (instruktor spinningu a jumpingu). Baví mě práce s dětmi, a to nejen těmi mými.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

QR Platba

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!