Přihlaste se na semináře pro pacienty s lupénkou a psoriatickou artritidou

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Společnost Novartis ve spolupráci s odborníky z FN Olomouc, Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně a LF MU, FN Plzeň a neziskovou organizací Revenium vás zve na cyklus seminářů o možnostech léčby lupénky a psoriatické artritidy pro pacienty, rodinné příslušníky, zdravotníky a veřejnost. Registrovat se můžete už nyní prostřednictvím formuláře.

Dubnový cyklus seminářů v Olomouci, Brně a Plzni provází témata Lupénka – vznik, možnosti léčby a co by pacient měl především vědět; Psoriatická artritida – projevy, léčba a doporučení k režimovým opatřením pro pacienty a Systém státní podpory pro pacienty s lupénkou a psoriatickou artritidou. Semináře jsou bezplatné.

Jména odborníků, kteří na semináři vystoupí, a také termíny jednotlivých seminářů najdete na plakátu. Z kapacitních důvodů je nutná registrace přes elektronický formulář.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!