Přihlaste se na semináře pro pacienty s lupénkou a psoriatickou artritidou

Společnost Novartis ve spolupráci s odborníky z FN Olomouc, Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně a LF MU, FN Plzeň a neziskovou organizací Revenium vás zve na cyklus seminářů o možnostech léčby lupénky a psoriatické artritidy pro pacienty, rodinné příslušníky, zdravotníky a veřejnost. Registrovat se můžete už nyní prostřednictvím formuláře.

Dubnový cyklus seminářů v Olomouci, Brně a Plzni provází témata Lupénka – vznik, možnosti léčby a co by pacient měl především vědět; Psoriatická artritida – projevy, léčba a doporučení k režimovým opatřením pro pacienty a Systém státní podpory pro pacienty s lupénkou a psoriatickou artritidou. Semináře jsou bezplatné.

Jména odborníků, kteří na semináři vystoupí, a také termíny jednotlivých seminářů najdete na plakátu. Z kapacitních důvodů je nutná registrace přes elektronický formulář.

Picture of Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další články

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!

Udržitelnost a etika skupiny ČEZ