20. ročník CESTY ZA DUHOU jde do finiše příprav!

V letošním roce nás provází téma „CESTA“. Je to opět velmi široké téma a nabízí řadu možností připomenout si vaše výpravy životem, krajinou, s rodinou, přáteli, do minulosti, do budoucna. Veškerá díla se všemi náležitostmi potřebujeme obdržet nejpozději do 29. července 2022.

Jak říká klasik, „I cesta je cíl“. Ve spojení s Nadačním fondem Impuls si na cestu rozsvítíme!

Malujete, kreslíte, modelujete, tvoříte koláže, fotografujete, píšete, vytváříte rukodělné výrobky, odhalte nám, co vám dělá radost. Nic není špatně nebo málo. Vaše dovedné ruce, mozky a kreativita jistě zpracují toto téma do výtvarné, literární či další podoby, jež půjde vystavit. A my budeme rádi, když nám vaše díla poskytnete k výstavě a představení široké veřejnosti.

Nemusíte se ničím omezovat (stylem, formou), důležité je držet se jen několika pokynů uvedených na konci tohoto dopisu a nenechávat nápady a posílání děl na poslední chvíli.

Výstava Cesta za duhou s tématem „CESTA“ se bude konat v listopadu 2022 v budově rektorátu ČVUT v Praze.

POKYNY:

Své výtvory můžete doručit dvěma způsoby: poštou, nebo osobně. Poštou na adresu Revenium, z. s., Na Pankráci 1062/58, Praha 4, 140 00.

Osobně na RS Centrum, Karlovo náměstí 32, Praha 2, Fakultní poliklinika VFN. Zde díla předávejte paní Janě Michalcové, a to ve všední dny od 8.00 do 15.00.

Nezapomeňte prosím u jednotlivých děl uvést rovněž jméno, příjmení a kontakt na autora, dále krátký popisek (v rozsahu nejvýš 300 znaků i s mezerami), který použijeme jako text do katalogu výstavy.
Vyhrazujeme si právo provést výběr autorských děl.
Vystavená díla vrátíme autorům poštou v prosinci 2022.

Kontakt na kurátorku výstavy: Lenka Brožková, lenka.brozkova@revenium.cz, telefon 739 229 956.

Pořádá Revenium, z. s., ve spolupráci s UNIE ROSKA | CEROS | Nadační fond IMPULS | Sdružení mladých sklerotiků | MERCK.

Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další články

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!