Cesta za duhou: 17. ročník vyvrcholí listopadovou výstavou

Ani léto nezastavilo přípravy na další výstavu Cesta za duhou. Na ní se již posedmnácté představí umělci, do jejichž životů vstoupila diagnóza roztroušené sklerózy.

Letošním tématem je „Písmeno a vše, co s ním souvisí“. To podle pořadatelů z neziskové organizace Revenium přímo vybízí ke hraní se slovy, k vyslovení toho, co zůstává mezi řádky nebo k poctě těm, které mluvené a psané slovo už živí. Vyzdvihuje také důležitost komunikace a vzájemnosti.

Jak uvedla Tereza Nagyová, kurátorka výstavy Cesta za duhou, bude letošní výstava poprvé ve Foru Karlín, jehož prostory jsou veřejně přístupné.

Výstava se bude konat ve dnech 16. 11.–30. 11. 2019 před vydavatelstvím Economia (Pernerova 673/47, Praha 8).

Vernisáž se uskuteční v úterý 19. listopadu od 16:30 hodin.

 

Foto: pixabay

Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další články

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!