Televize Nova má zájem zapojit do kuchařské show MasterChef Česko i amatérské kuchaře a kuchařky se zdravotním postižením.

Zájemci se nemusí bát, že je natáčení příliš rychlé (není, je jen umně sestříhané), ani toho, že je třeba být profi kuchařem nebo kuchařkou – právě naopak, hledají se sympatičtí lidé, které baví vařit a nedělají to na profesionální úrovni. Produkčně se televizní stanice bude snažit případným zájemcům s handicapem pomoci tak, aby pro ně natáčení bylo co nejjednodušší.

Pokud by se někdo rozhodl přihlásit, vyplnění přihlášky je poměrně jednoduché. Zabere to zhruba 5 minut, jen je potřeba přiložit foto tváře a jídla. Po vyplnění přihlášky se ozve produkce a domluví se s případným účastníkem dál. Konkurzy se odehrávají v Praze.

Přihláška není závazná, zájemce si může casting jen zkusit a pak se rozmyslet, popřípadě se domluvit s produkcí. Závazné je až natáčení po podepsání smlouvy.

Natáčení začne kolem 15. března, probíhá tři dny v týdnu. V rámci pracovních natáčecích dnů jsou velké pauzy – je tam tedy prostor i na oddych.

Natáčení bude trvat dva měsíce – zhruba do poloviny května, ale samozřejmě jen za předpokladu, že soutěžící projde až do finále.

Není třeba se bát, soutěžící nemá být (dokonce nesmí být) profi kuchař. Nova hledá charismatické nadšence, co prostě milují jídlo!

Tady je přihlašovací formulář.

Zdroj: helpnet.cz

Foto: Pixabay

Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další články

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!