Přihlaste se na kulatý stůl na téma Zaměstnávání lidí se zdravotním znevýhodněním

Řešíte téma zaměstnávání lidí se zdravotním postižením nebo omezením? Přihlaste se na kulatý stůl, který pořádají 24. ledna 2024 Vodafone CZ se spolkem Revenium ve společnosti Vodafone a dozvíte se mnoho zajímavých informací.

Co je na programu?

Hana Potměšilová ze spolku Revenium přiblíží téma a představí novinky v této oblasti.

Jana Hlubučková z Úřad práce ČR představí nové programy, kterými úřady podporují zaměstnavatele v oblasti zaměstnávání lidí se zdravotním postižením a mohou jim výrazně pomoci s touto agendou.

👉 V rámci následného panelu představí své zkušenosti s tématem Jan Klouda za Vodafone, Martina Zimmermann ze Škoda , Ladislav Onderka z IKEA a Věra Moravcová ze sociální firmy Výměník. Budeme se bavit o konkrétních zkušenostech, iniciativách, podpoře managementu, spolupráci se sociálními podniky, co funguje, nebo co dělat jinak.

👉 Jan Fencl z Nadace Vodafone Česká republika představí programy externí podpory a Mirka Čejková a Vladislav Braguca ze společnosti Virtual Lab představí možnost využití VR technologie v tréninku, BOZP a vzdělávání zaměstnanců až po využití relaxačních aplikací v rámci well-beingu.

👉 Na místě si budete moci vyzkoušet program poskytnutí první pomoci.

Účast potvrďte do 22. ledna 2024 na adresu natalie.kavulicova@revenium.cz

Pozvánka na kulatý stůl
Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další články

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!