Revenium bude na Malešičák open air festivalu

Již tuto sobotu 24. srpna proběhne 3. ročník rodinného hudebního festivalu pod širým nebem Malešičák open air fest. Akce, na níž je vstup zdarma, začíná ve 13 hodin v Malešickém parku.

Na tradiční hudební rozlučce s létem se můžete setkat i se stánkem Revenia s naší unikátní Lighthouse kolekcí. S tou se můžete seznámit i na revenium.cz/eshop/.

Na festivalu zahrají kapely Retro 1, Orakei Korako band, Edurock show, Jon Wate, Boa, Pure Olcoholic Punk a Top Dream Company.

Více o programu na: http://malesicak.malesicevpohybu.cz

 

Foto: archiv Malešičák open air fest

Marie Zemanová

Marie Zemanová

V redakci magazínu Inspirante pracuje od června 2018. Poslední dva roky působila v časopise Zora, předtím pracovala například v České televizi, iDNES a v Economii. Od srpna 2019 píše sloupek #za-zrak. Ve facebookovém profilu Za-Zrak informuje o životě bez zraku v souvislostech. Je součástí týmu Návštěvy POTMĚ, ve kterém se nevidomí setkávají se seniory. Kromě toho aktivně naslouchá ve vlastním projektu 1 Velké ucho.

Další články

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!