Šance na restart – náborové informativní workshopy 3. 9. a 4. 9. 2018

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Náborové informativní workshopy bezplatného projektu Šance na restart, který pomáhá nezaměstnaným nebo neaktivním osobám nad padesát let se zdravotním postižením či znevýhodněním z Královéhradeckého, Středočeského, Pardubického a Libereckého kraje, můžete zdarma a bez registrace navštívit:

  • 3. 9. 2018 v Hradci Králové (10.00–12.00)
  • 4. 9. 2018 v Kutné Hoře (10.00–12.00)

Již druhá etapa projektu Šance na restart, který pořádá nezisková organizace Šance na vzdělání, nabídne výše zmíněné cílové skupině podporu v oblasti poradenství, vzdělávání a pracovního uplatnění – například motivační kurzy a koučink a vybraným účastníkům zajistí dle individuálních potřeb a předpokladů rekvalifikaci a tréninkové pracovní místo se mzdovým příspěvkem. Účast v projektu je financována z Evropského sociálního fondu.

Informativní náborový workshop je přístupný široké veřejnosti – přijďte, ať už jste již do projektu Šance na restart zaregistrováni, uvažujete-li o změně ve Vašem životě a o vyplnění přihlášky, nebo pokud chcete informovat či přihlásit rodinného příslušníka, známého…

Kontakt, přesné adresy míst konání, mapky a dopravní spojení jsou k dispozici zde:

Workshop Hradec Králové

Workshop Kutná Hora

Foto: Pixabay

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Eva Havlíčková

Eva Havlíčková

Crohnovu chorobu jí diagnostikovali ve dvanácti letech. S tímto onemocněním zažívá pořádnou dávku chaosu, trápení a bolesti, ale nevzdává to. Ani ona, ani Crohn. Než ji zdravotní problémy vyřadily na několik let z aktivní činnosti, pracovala dlouhé roky na pozici asistentky ve farmaceutické společnosti. Miluje přírodu, hudbu, laskavý i černý humor, četbu knih a jejich vůni. Váží si rodiny a přátelství. „Je to ve hvězdách, co nás v životě čeká za pouť. Nejdůležitější ale je, kolik úžasných dní prožijeme, a že vždy najdeme cestu! Všichni můžeme opakovaně začínat znovu a po pádu zase vstát, třeba i s nějakou tou boulí na těle i na duši. Na zázraky nevěřím, já na ně totiž spoléhám,“ říká Eva. V současné době působí jako korektorka a redaktorka v redakci magazínu Inspirante, který je jedním z hlavních projektů spolku Revenium.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!