Soutěž se Stanem proti melanomu – vyhrajte balíček kosmetiky pro citlivou pleť

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Letos se bude konat již čtrnáctý ročník Stanu proti melanomu, a to pod mottem „Nezapomeňte na prevenci i v době COVIDové“. Preventivní a vyšetřovací akce upozorňuje na skutečnost, že jsme se během pandemie pro strach z nákazy vyhýbali preventivním vyšetřením u kožních lékařů. To se projevilo na statistice. Významně stoupl počet rizikových melanomů s tloušťkou nad 4 milimetry.

Stan proti melanomu startuje 14. a 15. září 2020 v Praze na Václavském náměstí na úrovni ulice Opletalova, pokračuje 21. září v Brně a končí 22. září 2020 v Ostravě.

A vy můžete letos nejen podstoupit zdarma preventivní vyšetření, ale navíc vyhrát exkluzivní kosmetický balíček!

Jedním z partnerů Stanu proti melanomu je síť lékáren Dr. Max, a protože je mediálním partnerem také náš magazín Inspirante.cz, dohodli jsme se, že pro vás připravíme soutěž o balíčky kosmetiky pro citlivou pleť, každý v hodnotě 1000 korun!

Lékárny Dr. Max, které představují přibližně 15 % všech tuzemských veřejných lékáren a jsou největší lékárenskou sítí v Česku, věnovaly do soutěže pět balíčků exkluzivní kosmetiky a jeden z nich vyhraje každá pětadvacátá správná odpověď na dvě jednoduché otázky:

1. Kolik návštěvníků přišlo do Stanů proti melanomu v uplynulých 13 ročnících?

2. Kolik zhoubných nádorů lékaři v uplynulých 13 ročnících odhalili?

Vaše odpovědi pošlete na e-mail soutez@inspirante.cz.forrest.miniserver.cz do 18. září 2020 do 23.55 hodin. Balíček vyhrává každá správná pětadvacátá odpověď, a to až do vyčerpání balíčků. Připojte k odpovědi vaše jméno, e-mailovou adresu a případně telefonní číslo. Vítěze budeme kontaktovat nejpozději 30. září 2020.

Pokud chcete malou nápovědu, stačí zabrousit na stránky Stanu proti melanomu.

Těšíme se na vaše odpovědi a hlavně na to, že se ve Stanu proti melanomu potkáme. Prevence totiž není nikdy dost!

Fota: archiv Stanu proti melanomu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!