Soutěžte se Stanem proti melanomu a Inspirante.cz o luxusní kosmetiku

Letos se bude konat již dvanáctý ročník Stanu proti melanomu. Akce začne 10. a 11. května 2018, pokračovat bude 14. května a končit bude 15. května. vždy od 10 do 18 hodin. A vy můžete letos nejen podstoupit zdarma preventivní vyšetření, ale navíc vyhrát exkluzivní kosmetický balíček!

Letošní vyšetřovací a preventivní akce se koná pod mottem Černá tečka pod nehtem nemusí být jen modřina a chce upozornit na možnost výskytu melanomů v méně běžných lokalitách.

Jedním z partnerů Stanu proti melanomu je firma L’Oréal, a protože je medálním partnerem také náš magazín Inspirante, dohodli jsme se, že pro vás připravíme skvělou soutěž o balíčky kosmetiky La Roche Posay pro citlivou pleť, každý v hodnotě 1500 korun!

Společnost L’Oréal věnovala do soutěže deset balíčků La Roche Posay! A jeden z nich vyhraje každá padesátá správná odpověď na dvě jednoduché otázky:

  • Ve kterých městech letos stojí Stan proti melanomu?
  • Kolik návštěvníků v loňském roce navštívilo Stan proti melanomu?

Vaše odpovědi pošlete na e-mail soutez@inspirante.cz.forrest.miniserver.cz do 15. května do 23.55 hodin. Balíček vyhrává každá správná padesátá odpověď, a to až do vyčerpání deseti balíčků.
Vítěze budeme kontaktovat nejpozději 20. května 2018.

Pokud chcete malou nápovědu, stačí zabrousit na stránky Stanu proti melanomu.

Těšíme se na vaše odpovědi a hlavně na to, že se ve Stanu proti melanomu potkáme. Prevence totiž není nikdy dost!

Redakce magazínu Inspirante.cz

Foto: Pixabay

 

Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další články

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!