Taneční pro lidi (nejen) s roztroušenou sklerózou

Pro velký úspěch od 31. ledna 2024 poběží v Praze další kolo tanečních! Tanečník Jan Onder, kterého mnozí znáte například ze StarDance, připravil ve spolupráci s Reveniem sedm lekcí tanečních kurzů  pro lidi s roztroušenou sklerózou a jejich doprovod. Kurzy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé a všechny milovníky pohybu a tance.

Dali jste si předsevzetí, že se chcete v roce 2024 trošku víc hýbat? Tak to pro vás máme skvělou zprávu. Opět vás jménem zapsaného spolku Revenium a portálu Aktivní život zveme na taneční kurzy (nejen) pro lidi s roztroušenou sklerózou pod vedením tanečního mistra Jana Ondera a dohledem fyzioterapeutky RS centra pražské VFN Lucie Suché.

A tentokrát se mohou hlásit také lidé s DMO, Parkinsonovou chorobou či podobnou diagnózou!

Kde: Taneční konzervatoř hl. m. Prahy, Křižovnická 81/7, Praha 1
Kdy: od 31. ledna a dále každou středu od 17:45 hod. (délka lekce je 90 minut s přestávkou)
Cena: 6 000 Kč za pár 
Uzávěrka přihlášek: 20. ledna 2024

Přihlášky posílejte a na další informace se ptejte Michala Janků
michal.janku@revenium.cz
tel.: 731 693 847

Picture of Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další články

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!

Udržitelnost a etika skupiny ČEZ