Charitativní aukce unikátních Igráčků

Firma EFKO-karton, s.r.o., se rozhodla netradičním způsobem v této nelehké době podpořit Tříkrálovou sbírku Charity Česká republika, a to aukcí jedinečných figurek Igráčků Tří králů.

Kašpara, Melichara a Baltazara vytvořili pouze v jediném exempláři. Máte tak možnost stát se majiteli unikátních sběratelských figurek a zároveň podpořit dobrou věc. Celý výtěžek z prodeje figurek bude totiž převeden na konto Tříkrálové sbírky.

Firma bude ráda, zapojíte-li se do aukce aktivně, potěší ji i vaše pomoc při sdílení informací o právě probíhající charitativní akci.

Doufejme, že se společně podaří získat co nejvyšší částku pro činnost tolik potřebné Charity.

Aukce je k dispozici do 21. ledna 19.30 zde: aukro.cz/uzivatel/EFKO-karton/nabidky

Zdroj: www.efko.cz 

Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další články

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!