Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Firma EFKO-karton, s.r.o., se rozhodla netradičním způsobem v této nelehké době podpořit Tříkrálovou sbírku Charity Česká republika, a to aukcí jedinečných figurek Igráčků Tří králů.

Kašpara, Melichara a Baltazara vytvořili pouze v jediném exempláři. Máte tak možnost stát se majiteli unikátních sběratelských figurek a zároveň podpořit dobrou věc. Celý výtěžek z prodeje figurek bude totiž převeden na konto Tříkrálové sbírky.

Firma bude ráda, zapojíte-li se do aukce aktivně, potěší ji i vaše pomoc při sdílení informací o právě probíhající charitativní akci.

Doufejme, že se společně podaří získat co nejvyšší částku pro činnost tolik potřebné Charity.

Aukce je k dispozici do 21. ledna 19.30 zde: aukro.cz/uzivatel/EFKO-karton/nabidky

Zdroj: www.efko.cz 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!