Světlo majáku – naděje na moři i na pevnině

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Plánujete letošní dovolenou a láká Vás konečně zažít něco nového? Nebo o sobě už víte, že milujete slanou náruč mořských vln, dobrodružství a odpočinek na palubě lodi? Že nepatříte ani do jedné skupiny a raději si užíváte námořnický design v pohodlí domova či sháníte dárek pro své blízké a přátele? Ať jste se našli v čemkoli z výše jmenovaného, následující řádky budou tou správnou inspirací právě pro Vás.

Je nám ctí být na jedné vlně…

Díky laskavé spolupráci se společností yachting°com můžete na jejich webových stránkách nejen plánovat svoje cesty a pročítat zajímavosti a žhavé novinky z atraktivního prostředí jachtingu, ale také v sekci Novinky a články o jachtingu a na facebookovém profilu vídat zmínku o Reveniu a naší jedinečné kolekci Lighthouse.

Aby Vám neuplavaly žádné aktuality ze vzrušujícího světa plachtění, ani z toho modrobílého z naší kolekce Lighthouse, můžete se přihlásit k odběru novinek, a to v jakékoli sekci internetových stránek společnosti yachting°com.

Kolekce Lighthouse s námořnickou tematikou je vyladěna do detailu po designové i funkční stránce a navíc v sobě skrývá přidanou hodnotu. Světlo tohoto majáku v podobě výtěžku z prodaných kusů totiž pomáhá zlepšovat životy zdravotně či sociálně znevýhodněným lidem a plnit jim například profesní sny a cíle. V Reveniu se věnujeme projektům, které dávají smysl. Víme, o čem je život, protože náš tým tvoří z devadesáti procent lidé se zdravotním znevýhodněním nebo postižením.

Adrenalin i relaxace v péči profesionálů

Jak na úspěšné projekty a nadšení pro věc dobře vědí také v yachting°com, společnosti českého původu s přesahem působnosti do zahraničí, která se již 24 let zabývá plánováním a realizací cest za hranice všedních dní. Jachting zde milují, a právě proto dovedou pro své klienty zorganizovat bezstarostnou dovolenou a prázdniny na lodi i bez kapitánského průkazu – pro rodiny s dětmi, partu přátel, nebo Vám dopřejí romantiku na opuštěných plážích… To vše v rozmanitých a nádherných lokalitách. Chcete-li proniknout hlouběji do tajů tohoto sportu, jistě si vyberete z nabídky kurzů nebo přednášek vedených zkušenými instruktory.

Jsou-li pro Vás volbou číslo jedna sportovní plavby pro zkušené jachtaře, adrenalinové regaty pro závodníky, flotilové plavby pro milovníky moře, zábavy a pohody či preferujete-li pronájem lodi, také v těchto případech je yachting°com správnou volbou.

Nezbytné doplňky – kvalita prověřena v akci

Jsme rádi, že naše námořnicky laděná kolekce okouzlila zkušené kapitány, kteří ji vyvezli na výlet. Jak jim to spolu slušelo a jak skvěle unikátní kolekce výrobků Lighthouse obstála během plavby po Jadranu, na jachtě a pod bedlivým dohledem posádky společnosti yachting°com, se můžete podívat ve fotogalerii níže. Fotografie byly pořízeny speciálně u příležitosti zahájení naší vzájemné spolupráce.

Chcete-li se o kvalitních a krásných produktech z kolekce Lighthouse, vhodných pro použití na moři i na souši, dozvědět více a také propadnout jejich kouzlu nebo chuti, neváhejte navštívit náš nový    e-shop.

Děkujeme za Vaši přízeň. Přejeme všem vzrušující cesty klidnými i rozbouřenými vodami, vždy správnou posádku, dobrý vítr, směr a bezpečné přístavy! A budete-li potřebovat, ať k Vám vždy maják vyšle ten správný paprsek světla…

Fotogalerie: fotoarchiv Ladislava Šustery a společnosti yachting°com

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Eva Havlíčková

Eva Havlíčková

Crohnovu chorobu jí diagnostikovali ve dvanácti letech. S tímto onemocněním zažívá pořádnou dávku chaosu, trápení a bolesti, ale nevzdává to. Ani ona, ani Crohn. Než ji zdravotní problémy vyřadily na několik let z aktivní činnosti, pracovala dlouhé roky na pozici asistentky ve farmaceutické společnosti. Miluje přírodu, hudbu, laskavý i černý humor, četbu knih a jejich vůni. Váží si rodiny a přátelství.

„Je to ve hvězdách, co nás v životě čeká za pouť. Nejdůležitější ale je, kolik úžasných dní prožijeme, a že vždy najdeme cestu! Všichni můžeme opakovaně začínat znovu a po pádu zase vstát, třeba i s nějakou tou boulí na těle i na duši. Na zázraky nevěřím, já na ně totiž spoléhám,“ říká Eva. V současné době působí jako korektorka a redaktorka v redakci magazínu Inspirante, který je jedním z hlavních projektů spolku Revenium.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

QR Platba

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!