Tradiční a oblíbený kávový festival Barista roku bude letos i s Naturparkem 12. Přijměte pozvání na 25.–26. února, sejdeme se na Novoměstské radnici v Praze.

Součástí festivalu jsou ochutnávky kávy od nejrůznějších pražíren a baristů, přednášky a workshopy, novinky a trendy, které hýbou kávovou komunitou, či baristická show. A také pravidelné každoroční soutěže pořádané pod hlavičkou mezinárodní organizace Specialty Coffee Association (SCA) – soutěž baristická a soutěž v latte artu. Těšte se tedy na nadupaný program, v němž si to své najdou odborníci, stejně jako laičtí milovníci kávy. 

Celý festival navíc bude bezhotovostní a ponese se v udržitelném duchu. To je věc, které velice fandíme, takže to, že jsme partnerem právě takového festivalu, nám dělá o to větší radost.

Naturpark 12 bude mít na místě po celou dobu svůj espresso & brew bar, kde se s námi potkáte naživo, budete moci vyzkoušet naši kávu, popovídat si o ní a blíže se seznámit také s konceptem sociálního podnikání. Poznáte nás podle loga i našich elegantních týmových košil. 

Takže si rezervujte v kalendáři poslední víkend v únoru, vylaďte své chuťové buňky a přijďte na excelentní kávu. Těšíme se na viděnou.

Zdroj: naturpark12.cz

Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další články

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!