Nadační fond Revenium společně s partnery a přáteli pořádá 20. srpna na Náměstí Míru v Mělníku od 16 hodin benefiční koncert Pomáhej: MĚLNÍK HRAJE pro BEDŘICHA.

PhDr. Bedřicha Marjánka zná celý Mělník. Je to člověk, který navzdory svému postižení podporuje kulturní život ve městě již od 80. let 20. století.

Nyní je upoután na invalidní vozík a je plně odkázán na pomoc několika přátel. Bez jejich pomoci se nedostane mimo domov. Aby nemusel být odkázán pouze na pomoc bližních, potřeboval by kvalitní elektrický vozík. Ten by mu umožnil svobodný pohyb.

Pojďme vybrat dostatečně velkou částku, aby se mohl Bedřich opět nadechnout do života!

Finanční dary můžete posílat na účet Nadačního fondu Revenium 115-8095310277/0100, variabilní symbol je datum pořádání koncertu 20082019, nebo si pořídit pamětní vstupenky vyrobené chráněnou dílnou či tričko z limitované edice. A to v průběhu akce jako takové nebo před akcí v mělnickém infocentru.

Bylo by příznačné, pokud by se nám to podařilo právě prostřednictvím kulturní akce na mělnickém náměstí, které bylo, je a bude svědkem všech důležitých momentů tohoto překrásného města.

Pojďme společně ukázat, že se lidé, pokud je třeba, dokáží semknout pro správnou věc. Bez ohledu na politické názory, věk, místo trvalého bydliště.

A kdo na koncertě vystoupí? Marián Kořínek ASPM, Marek Holý, Petr Baťa, Ivan Hlas, Lenka Ducháčková a na závěr zahraje Karla Kryla Pavel Kohn, který dorazí až z daleké Ostravy.

Těšit se na akci můžete na originální pivo z pivovaru Němý Medvěd, a to samozřejmě poctivou 12° Bedřich. Kávu bude vařit Sabri z Kafe Mělník, s dobrým jídlem dorazí mimo jiné holky z Nachleba a víno bude samozřejmě mělnické.

Partnery jsou Revenium, z. s., Český rozhlas, Mekuc, Technické služby města Mělníka, Patron Bohemia a všichni občané města Mělníka. Dalším partnerům a podporovatelům jsou dveře samozřejmě otevřeny.

Přispívat na elektrický vozík pro Bedřicha můžete samozřejmě už nyní.

Číslo účtu Nadačního fondu Revenium je: 115-8095310277/0100 Variabilní symbol pro Bedřicha: 20082019

Děkujeme všem, kterým není osud jednoho skvělého muže lhostejný.
Děkujeme všem, kdo pomohou Bedřichovi zase svobodně dýchat a bez pomoci jít/jet, kam on sám bude chtít…

Sledujte aktuality také na Facebooku Revenia, na stránce koncertu a v události.

Potřebujete další informace?
Zeptejte se naší Natálie Kavuličové: natalie.kavulicova@revenium.cz

 

Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další články

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!