Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Seminář Roztroušená skleróza v životě pacienta, který je určen pro nově diagnostikované pacienty, se uskuteční 6. prosince 2018 od 16:00 hodin v Parkhotelu Congress Center Plzeň (U Borského parku 31, Plzeň).

Čtyřhodinový program Vám nabídne především pohled lékařů na roztroušenou sklerózu a tipy v oblasti fyzioterapie a psychoterapie pro pacienty trpící tímto onemocněním. Pracovně právní problematiku ve spojitosti s roztroušenou sklerózou s Vámi probere Hana Potměšilová, předsedkyně představenstva spolku Revenium. Prostor pro dotazy a odpovědi bude v diskuzním bloku na konci programu.

Podrobný přehled témat a přednášejících odborníků ze specializovaných pracovišť naleznete v přiložené pozvánce.

Seminář pro Vás pořádá MS Centrum Neurologické kliniky Lékařské fakulty Univerzity Karlovy a Fakultní nemocnice Plzeň ve spolupráci se společností Novartis.

Účast rodinných příslušníků a přátel je vítána.

V případě zájmu se, prosím, registrujte na e-mailové adrese:

l.cihakova@gsymposion.cz (Lucie Čiháková)

 

Foto: Pixabay

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments
Petr Cigaň
Petr Cigaň
2 let před

Hezký den,já přijdu na seminář dnes v Pardubicích pačet asi 2.

Eva Havlíčková

Eva Havlíčková

Crohnovu chorobu jí diagnostikovali ve dvanácti letech. S tímto onemocněním zažívá pořádnou dávku chaosu, trápení a bolesti, ale nevzdává to. Ani ona, ani Crohn. Než ji zdravotní problémy vyřadily na několik let z aktivní činnosti, pracovala dlouhé roky na pozici asistentky ve farmaceutické společnosti. Miluje přírodu, hudbu, laskavý i černý humor, četbu knih a jejich vůni. Váží si rodiny a přátelství. „Je to ve hvězdách, co nás v životě čeká za pouť. Nejdůležitější ale je, kolik úžasných dní prožijeme, a že vždy najdeme cestu! Všichni můžeme opakovaně začínat znovu a po pádu zase vstát, třeba i s nějakou tou boulí na těle i na duši. Na zázraky nevěřím, já na ně totiž spoléhám,“ říká Eva. V současné době působí jako korektorka a redaktorka v redakci magazínu Inspirante, který je jedním z hlavních projektů spolku Revenium.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!