Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Vyhrajte s Inspirante.cz jeden z 5 voucherů v hodnotě 890 Kč na pravou thajskou masáž od SAMUI SPA v pražských Letňanech.

Zažijete jedinečnou masáž, kterou zde provádějí rodilé Thajky a Filipínky s bohatou praxí. Techniky thajské masáže se od klasických masáží, které se orientují pouze na svaly a měkké tkáně, liší. Thajská masáž se zaměřuje na celé tělo. Největší působení je soustředěno na svaly nohou, kloubů, chodidel a zad, protože tyto části těla jsou při současném životním stylu nejvíce namáhány. Je využívána při bolesti způsobené špatným držením těla. Regeneruje poškozenou tkáň a vhodná je i při poruchách způsobených stresem.

Vyhrává každá třetí správná odpověď na otázku:

Thajsko je:

a) republika
b) království

Vaše odpovědi pošlete na e-mail soutez@inspirante.cz.forrest.miniserver.cz do 19. září do 23.55 hodin. Vyhrává každá správná třetí odpověď, a to až do vyčerpání voucherů.

Vítěze budeme vzápětí kontaktovat. Ti se pak musejí předem objednat.

Platnost voucheru je do konce října 2018.

Detaily o SAMUI SPA, kde kromě několika typů masáží nabízejí i sauny a vířivky:

http://www.samuispa.cz

Těšíme se na vaše odpovědi.

Redakce magazínu Inspirante.cz

 

Foto: pixabay

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!