13. Vinohradské VOZÍKOHRANÍ & první REHAlife

První zářijový pátek se v Brně uskuteční tradiční Vinohradské VOZÍKOHRANÍ a zároveň první ročník REHAlifu. Obě akce, které pořádá Liga vozíčkářů, nabízejí pestrý program.

Na VOZÍKOHRANÍ se můžete těšit na živou hudbu, vernisáž, sportovní aktivity (handbike závod, turnaj ve stolním fotbálku), lanovku nejen pro vozíčkáře, soutěže pro děti nebo charitativní bazárek. Samozřejmostí je také občerstvení. 

Na REHAlifu si můžete prohlédnout a především vyzkoušet různorodé inovativní nástroje a technologie pro kompenzaci zdravotního postižení. 

Součástí programu jsou i krátké přednášky a vystoupení jednotlivých zástupců firem, asistentů soběstačnosti a dalších v oboru působících řečníků.

První ročník REHAlifu se bude konat v kulturním sále KVIC hned vedle Ligy vozíčkářů (Bzenecká 23, Brno).

Termín akce je 1. září 2023 od 15.00 do 22.00 hodin.

Vstup je zdarma.

Zdroj:

FB Ligy Vozíčářů

REHAlife představí novinky na trhu s pomůckami pro handicapované, VOZÍČKÁŘ a spol.

Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další články

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!