Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Milujete výzvy? Společnými silami můžete zdolat výzvu o nejúspěšnější Virtuální běh pro Paraple. Vyberte si kategorii, nastavte cíle, výši příspěvku nebo objednejte tričko Alpine Pro, kterým podpoříte Centrum Paraple v plné výši, a od 1. do 29. května zdolejte co nejvíc kilometrů. Výtěžek ze startovného bude použit k zajištění činnosti Centra Paraple pro klienty s náhlým poškozením míchy.

Vzhledem k dlouhodobě nepříznivé situaci, která nepřeje hromadným akcím, se Centrum Paraple rozhodlo svou tradiční aktivitu Běh pro Paraple uskutečnit ve virtuální rovině. Kdo bude chtít roztočit kola nebo jen vykročit pro dobrou věc, bude vítán! Můžete chodit, běhat, jezdit kdekoliv po celý květen a svůj výkon trasovat s oblíbenou aplikací. Pak jen nasdílíte zdolanou vzdálenost. Registraci je možné provést zde, základní startovné činí 199 Kč. Registrace zahrnuje diplom a startovní číslo, které přijde účastníkovi na e-mail. V případě objednání funkčního trička (za 400 Kč) obdrží účastník k diplomu a startovnímu číslu navíc originální papírovou medaili. Balíček startovného s tričkem je za 599 Kč.

Výsledky budou vyhlášeny 29. května při on-line přenosu ze zahrady Centra Paraple a těšit se můžete na různé ceny (batohy z olympijské kolekce, dřevěné korbele a prohlídky pivovaru, zapůjčení automobilu). Z dětských soutěžících bude vylosován jeden výherce koloběžky, z registrací mezi plnoletými sportovci pak výherce vyhlídkového letu horkovzdušným balonem se startem v nejrůznějších lokalitách republiky. Vítězný tým dostane dva velké sudy piva. A všem účastníkům běhu bude poskytnuta 40procentní sleva na nové modely běžeckých bot. A pokud to situace dovolí, poslední květnovou sobotu proběhne v Malešickém parku tradiční Běh pro Paraple.

Více informací na www.behproparaple.cz.

Ať jsi chodec, jezdec nebo běžec, překonej sám sebe, poraz svoji lenost a pomoz těm, kteří si sami často pomoci nedokážou.

Foto: archiv Paraple

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!