Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Hned dva významné turnaje v boccie se uskuteční v západních Čechách. Oba turnaje – Start boccia Cup a Mezinárodní otevřený turnaj – bude pořádat Česká federace boccii, z.s., ve spolupráci s Českou asociací tělesně handicapovaných sportovců, TJ Halma Plzeň.

Start boccia Cup Plzeň (19.21. listopadu)

Česká federace boccii, z.s., ve spolupráci s Českou asociací tělesně handicapovaných sportovců, TJ Halma Plzeň, za finanční podpory města Plzně a PRE pořádají Národní turnaj boccii jednotlivců.

Všechny kategorie jsou otevřené hráčům bez rozdílu věku a pohlaví. Jestliže bude překročen limit počtu účastníků v jednotlivých kategoriích, přednostně budou moci soutěžit: hráči registrovaní v ČFB umístění v žebříčku v roce 2020, hráči národní soutěže SH a ostatní.

Sportovci musí mít platnou národní klasifikaci. V případě nových hráčů bude klasifikace zajištěna na místě. Ke klasifikaci si vezměte lékařskou zprávu o vaší diagnóze. Po dohodě s klasifikátorem lze zaslat i předem elektronicky.

Propozice: ZDE

Mezinárodní otevřený turnaj Boccia Cup – Plzeň (3.5. prosince)

Tělovýchovná jednota zdravotně postižených Halma, z.s., ve spolupráci s Českou federací boccii, z.s., Českou asociací tělesně handicapovaných sportovců, Národní sportovní agenturou, Statutárním městem Plzeň, Plzeňským krajem a hotelem IBIS Plzeň pořádají v rámci soutěže CZECH BOCCIA TOUR Mezinárodní otevřený turnaj Boccia Cup.

Řádně vyplněné přihlášky zašlete nejpozději do 19. listopadu prostřednictvím elektronického formuláře ZDE. Elektronický formulář vyplní zvlášť každá osoba, která se bude turnaje účastnit (hráč, asistent, doprovod, řidič, pořadatel, pomocník, rozhodčí).

Propozice: ZDE

Zdroj: paralympic.cz

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!