Diverzita a inkluze na pracovišti

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Společnost Capexus.cz připravila seriál workshopů k pracovnímu prostředí jako konkurenční výhodě, což je téma, o kterém se dost mluví – ale jen málo v rovině praktických tipů.

Jedním z nich je workshop Hany Potměšilové, předsedkyně představenstva zapsaného spolku Revenium, pod názvem Diverzita a inkluze – jak to vnímáme? Výrazná osobnost českého neziskového prostoru a jedna z největších odbornic na zaměstnávání osob se zdravotním postižením nabízí následující otázky: Jak úspěšné mohou být týmy, v nichž jsou jen „dokonalí“ lidé? Musíme zbourat nějaká tabu, klišé a historické předsudky? V Česku platí pravidlo, že každý subjekt, který má více než 25 zaměstnanců, musí zaměstnávat čtyři procenta lidí s postižením. Jaké máme zkušenosti se zaměstnáváním osob se zdravotním postižením? Kdo je to vlastně osoba se zdravotním postižením? Jaké benefity a úskalí přináší české zákony při zaměstnávání lidí s postižením?

Workshop se bude konat online formou ve čtvrtek 25. února od 9 do 10.30 hodin. 

Zaregistrovat se můžete na následujícím odkazu:
capexus.cz/registrace-workshop

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!