Naši milí – zákazníci, příznivci, podporovatelé, přátelé!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Před rokem a několika týdny – těsně před vypuknutím epidemie – jsme se v Reveniu pustili do krásného projektu s názvem Rozkveteme. V tu dobu se zdálo všechno dobře naplánované a vize byly krásné.

I když se chvíli nato zavřely hranice a život v Česku se přechodně zastavil, věřili jsme, že projekt bude kvést. Trochu se změnily plány, ale pořád jsme šlapali do pedálů, abychom mohli ukázat, co v nás je. 

Po krátkém nádechu v létě, kdy se nám v Brně podařilo sehnat krásné prostory pro výrobu aranžmá a začali jsme se chystat na podzimní akce, nám covid postupně postihl celý tým. Mezitím se zrušily všechny akce, na kterých jsme se chtěli floristicky ukázat. Nebyla možnost se s vámi setkat ani na workshopech, jež jsme pečlivě připravovali spolu s dalšími floristy a na které jsme se moc těšili. Ani tehdy jsme se nevzdávali a ještě za probíhající pocovidové rekonvalescence jsme se pustili do adventní nabídky, která nás moc bavila a věříme, že i vám udělala radost! 

V lednu jsme však viděli, že náš sen nám pořád utíká někam do dálky, kdy „bude všechno zase normální“. Protože tato doba se pořád odsouvá, museli jsme se v únoru z finančních důvodů vzdát prostor v Brně. Ze stejných důvodů jsme se následně pod tíhou situace rozhodli, že projekt Rozkveteme uložíme k „zimnímu“ spánku. 

I když teď nebudeme vázat květiny na zakázku, slibujeme, že na sobě budeme pořád pracovat. Práce s květinami totiž není jen prací, ale hlavně velkou radostí. Rádi vám sem budeme sdílet fotografie našich kvítek, abychom vám zlepšili dny! 

Čas ukáže, jestli kořeny rostlinky přes „zimu“ zesílí, aby mohly opět vykvést, až přijde „jaro“. Opatrujte se a s úsměvem vyhlížejme hezké zítřky! 

Vaše Rozkveteme

Foto: archiv Rozkveteme

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!