Pomozte nám zlepšit komunikátor ZOXCALL

Vážení a milí respondenti,

ve spolupráci s neziskovou organizací Revenium, z. s. jsme připravili tento dotazník, abychom zjistili, jak ZOXCALL ještě vylepšit tak, aby bylo jeho použití pro Vás či Vaše blízké co nejpříjemnější.

Jsme společnost ZOXCALL a.s. a vytváříme elektronická zařízení, která pomáhají lidem. Jedním z nich je i komunikátor ZOXCALL, ze kterého lze snadno telefonovat na jedno přednastavené číslo a tísňovou linku 112. Umožňuje rychlé spojení na lékaře, asistenci, pomoc nebo pro chvíle, když si potřebujete s někým popovídat. Ovládání je velmi jednoduché – stačí zmáčknout 1 tlačítko.

Děkujeme za Váš čas!

Dotazník prosím vyplňte zde: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSRmme_aspyrOO4wb6cB7uNF8nDoK8rF6az7-da73OGY1Bgg/viewform

Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další články

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!