S výběrovou kávou a Naturparkem 12 nešlápnete vedle ani v roce 2023, vítejte!

Pevně věříme, že jste si užili vánoční svátky a novoroční oslavy v pokojném duchu, radosti a ve zdraví. Ostatně to vám srdečně přejeme do celého letošního roku. Abychom vám jej co nejvíce zpříjemnili a udělali hezkým, budeme důsledně pracovat na všech našich projektech a uskutečňovat nové plány. To vše v té nejvyšší možné kvalitě, s úsměvem a dobrou náladou. A když se objeví nějaké ty mráčky či chmury, protože to je život, rychle je zase rozeženeme a odeženeme…

Budeme pro vás nadále pražit čerstvou a tu nejlepší výběrovou kávu, představovat vám její různé odrůdy, přinášet inspiraci, nové trendy a zajímavosti z pestrého a rozmanitého světa kávy. Stále vám budeme přibližovat i svět sociálního podnikání a tvrdou a pečlivou práci celého našeho týmu. A přestavovat questingové stezky, které vznikají i díky podpoře NADACE ČEZ.

Nepolevíme ani na našem blogu, tak se vše dozvíte pěkně včas. Letos rozhodně nepřijdete o tipy na výlety a seznamování se zázračnou přírodou a životem v ní v jednotlivých ročních obdobích i lokalitách. Odtajníme vám nově vytvořené naučné stezky a jiná překvapení na Kokořínsku, co pro vás chystáme. Vždyť náš sociální podnik a pražírna výběrové kávy Naturpark 12 sídlí na adrese Kokořín 12!

Potkávat se budeme na festivalech a jarmarcích a dalších akcích po celé České republice, pozveme vás k nám do CHKO Kokořínsko – Máchův kraj, kde budujeme velký multifunkční bezbariérový komplex pro váš pohodově a smysluplně strávený volný čas. Nebudeme předbíhat, ale máte se na co těšit!

Pokračovat samozřejmě budeme v ochraně přírody, neplýtvání nejen přírodními zdroji a v realizaci co největší soběstačnosti, například té energetické. Však naše nová bioplynka na Kokoříně je funkční od loňského podzimu!

Chcete-li více nahlédnout pod pokličku a nasát vůni „zákulisí“, poslechněte si podcast Pomáháme podnikáním s Hanou Potměšilovou, spoluzakladatelkou Revenia a také sociálního podniku a pražírny výběrové kávy Naturpark 12. Prozradí vám v něm mnoho zajímavého z oblasti sociálního podnikání, zaměstnávání kolegů se zdravotním handicapem a ze světa vonícího výběrovou kávou.

A pokud se vám zrovna nebude chtít ven nebo nebudete tu možnost mít, vyřešíme společně i takovou situaci – na našem e-shopu vždy najdete rozmanitou nabídku kvalitní výběrové kávy (své si najdou milovníci espressa, kávy na filtr a kávy do konvičky, ale i různých kávových specialit), kávového příslušenství pro přípravu lahodné kávy, mnoho dobrot od nás i spolupracujících ostatních sociálních podniků; vybírat můžete z dárkových a degustačních balíčků… 

Nové dění u nás zkrátka nepropásnete, když třeba někdy nevystrčíte ven ani nos – na našem webu Naturpark 12 i na stránkách online magazínu Inspirante, který je jedním z projektů zapsaného spolku Revenium, totiž pravidelně najdete nové články, sloupky, pozvánky, soutěže, rady a návody, rozhovory a reportáže, speciální online poradny a jiné užitečné i zábavné a laskavé čtení.

Děje se toho u nás opravdu mnoho, ale nebojte se, nic nezmeškáte. Sledujte Naturpark 12 FacebookInstagram, podívejte se také na Facebook a Instagram našeho Revenia.

Nás to moc baví. Proto si přejeme, aby to s námi bavilo i vás. Těšíme se na vás a všechny nové aktivity, zážitky, výzvy a splněné sny. Tak vítejte v našem dalším společném roce! Bude to jízda.

Eva Havlíčková

Eva Havlíčková

Crohnovu chorobu jí diagnostikovali ve dvanácti letech. S tímto onemocněním zažívá pořádnou dávku chaosu, trápení a bolesti, ale nevzdává to. Ani ona, ani Crohn. Než ji zdravotní problémy vyřadily na několik let z aktivní činnosti, pracovala dlouhé roky na pozici asistentky ve farmaceutické společnosti. Miluje přírodu, hudbu, laskavý i černý humor, četbu knih a jejich vůni. Váží si rodiny a přátelství. „Je to ve hvězdách, co nás v životě čeká za pouť. Nejdůležitější ale je, kolik úžasných dní prožijeme, a že vždy najdeme cestu! Všichni můžeme opakovaně začínat znovu a po pádu zase vstát, třeba i s nějakou tou boulí na těle i na duši. Na zázraky nevěřím, já na ně totiž spoléhám,“ říká Eva. V současné době působí jako korektorka a redaktorka v redakci magazínu Inspirante, který je jedním z hlavních projektů spolku Revenium.

Další články

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!