Šance na restart – náborové informativní workshopy 3. 9. a 4. 9. 2018

Náborové informativní workshopy bezplatného projektu Šance na restart, který pomáhá nezaměstnaným nebo neaktivním osobám nad padesát let se zdravotním postižením či znevýhodněním z Královéhradeckého, Středočeského, Pardubického a Libereckého kraje, můžete zdarma a bez registrace navštívit:

  • 3. 9. 2018 v Hradci Králové (10.00–12.00)
  • 4. 9. 2018 v Kutné Hoře (10.00–12.00)

Již druhá etapa projektu Šance na restart, který pořádá nezisková organizace Šance na vzdělání, nabídne výše zmíněné cílové skupině podporu v oblasti poradenství, vzdělávání a pracovního uplatnění – například motivační kurzy a koučink a vybraným účastníkům zajistí dle individuálních potřeb a předpokladů rekvalifikaci a tréninkové pracovní místo se mzdovým příspěvkem. Účast v projektu je financována z Evropského sociálního fondu.

Informativní náborový workshop je přístupný široké veřejnosti – přijďte, ať už jste již do projektu Šance na restart zaregistrováni, uvažujete-li o změně ve Vašem životě a o vyplnění přihlášky, nebo pokud chcete informovat či přihlásit rodinného příslušníka, známého…

Kontakt, přesné adresy míst konání, mapky a dopravní spojení jsou k dispozici zde:

Workshop Hradec Králové

Workshop Kutná Hora

 

Foto: Pixabay

Eva Havlíčková

Eva Havlíčková

Crohnovu chorobu jí diagnostikovali ve dvanácti letech. S tímto onemocněním zažívá pořádnou dávku chaosu, trápení a bolesti, ale nevzdává to. Ani ona, ani Crohn. Než ji zdravotní problémy vyřadily na několik let z aktivní činnosti, pracovala dlouhé roky na pozici asistentky ve farmaceutické společnosti. Miluje přírodu, hudbu, laskavý i černý humor, četbu knih a jejich vůni. Váží si rodiny a přátelství. „Je to ve hvězdách, co nás v životě čeká za pouť. Nejdůležitější ale je, kolik úžasných dní prožijeme, a že vždy najdeme cestu! Všichni můžeme opakovaně začínat znovu a po pádu zase vstát, třeba i s nějakou tou boulí na těle i na duši. Na zázraky nevěřím, já na ně totiž spoléhám,“ říká Eva. V současné době působí jako korektorka a redaktorka v redakci magazínu Inspirante, který je jedním z hlavních projektů spolku Revenium.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!