Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Vyhrajte s Inspirante.cz voucher na masáž bambusovými tyčemi do studia Andrasa v Jenštejně.

Jde o zážitkovou masáž měkkých tkání speciálními bambusovými tyčemi – na různé části těla se používají různé velikosti. Masérovi umožňují vytvořit větší tlak na velké plochy masírované části těla. Použití bio oleje zvyšuje účinky masáže.

Masáž je vysoce relaxační, uvolňuje energetické blokády v těle, stimuluje krevní oběh a cirkulaci lymfy. Odstraňuje bolesti páteře, uvolňuje napětí a ztuhlost svalů. Výjimečná je svým drenážním efektem s částečně odvodňujícím účinkem.

Délka trvání masáže je 50 minut.

Platnost voucheru je do 11. 3. 2019.

Je potřeba se objednat předem na telefonním čísle 777 102 032.

Místo konání: Studio Andrasa, Hradní 192, Jenštejn, PSČ 250 73

Voucher pro jednu osobu vyhraje desátý čtenář Inspirante, který napíše na soutez@inspirante.cz.forrest.miniserver.cz e-mail s předmětem BAMBUS. Soutěž končí 1. listopadu v 23.55 hodin. Vítěze budeme vzápětí kontaktovat.

Detaily o studiu: http://www.studioandrasa.cz/

Těšíme se na vaše odpovědi.

Redakce magazínu Inspirante.cz

 

Foto: pixabay

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!