Soutěžte s festivalem Čchi- FEST a Inspirante.cz o vstupenku

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Jak regenerovat, (sebe)uzdravovat a získávat životní sílu čchi? Dva pohledy – Východu i Západu na festivalu ČCHI-FEST 2018, který se bude konat ve dnech 11. – 15. 7. 2018 v Praze.

Pět dní v Centru Loreto (Štorchova 5, Praha 8, Rohanský ostrov) nabitých přednáškami a workshopy.

Čeká vás 27 zajímavých přednášek, worskhopů a cvičení s odborníky. Mezi vystupujícími bude i naše Zuzana Nemčíková (Revenium). Na festivalu se mimo jiné dozvíte, proč je důležitá péče o prostor a kultivace partnerských vztahů. A také to, proč jsme unavení a jak zabránit vyhoření…

A vy můžete být u toho! Vyhrajte s Inspirante.cz jeden z 5 jednodenních voucherů v hodnotě 1350 Kč.

Vyhrává každá padesátá správná odpověď na otázku:

Výraz Čchi (čínsky qì) znamená:

a) životní sílu
b) specialitu čínské kuchyně
c) mistrovství

Vaše odpovědi pošlete na e-mail soutez@inspirante.cz.forrest.miniserver.cz do 24. června do 23.55 hodin. Vyhrává každá správná padesátá odpověď, a to až do vyčerpání vstupenek.

Vítěze budeme vzápětí kontaktovat. Ti pak musejí potvrdit 1-2 týdny předem svou účast.

Nápovědu a detaily o festivalu najdete na http://cchi-fest.cz

Těšíme se na vaše odpovědi.

Redakce magazínu Inspirante.cz

 

Foto: Čchi-FEST

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!