Soutěžte s festivalem Čchi- FEST a Inspirante.cz o vstupenku

Jak regenerovat, (sebe)uzdravovat a získávat životní sílu čchi? Dva pohledy – Východu i Západu na festivalu ČCHI-FEST 2018, který se bude konat ve dnech 11. – 15. 7. 2018 v Praze.

Pět dní v Centru Loreto (Štorchova 5, Praha 8, Rohanský ostrov) nabitých přednáškami a workshopy.

Čeká vás 27 zajímavých přednášek, worskhopů a cvičení s odborníky. Mezi vystupujícími bude i naše Zuzana Nemčíková (Revenium). Na festivalu se mimo jiné dozvíte, proč je důležitá péče o prostor a kultivace partnerských vztahů. A také to, proč jsme unavení a jak zabránit vyhoření…

A vy můžete být u toho! Vyhrajte s Inspirante.cz jeden z 5 jednodenních voucherů v hodnotě 1350 Kč.

Vyhrává každá padesátá správná odpověď na otázku:

Výraz Čchi (čínsky qì) znamená:

a) životní sílu
b) specialitu čínské kuchyně
c) mistrovství

Vaše odpovědi pošlete na e-mail soutez@inspirante.cz.forrest.miniserver.cz do 24. června do 23.55 hodin. Vyhrává každá správná padesátá odpověď, a to až do vyčerpání vstupenek.

Vítěze budeme vzápětí kontaktovat. Ti pak musejí potvrdit 1-2 týdny předem svou účast.

Nápovědu a detaily o festivalu najdete na http://cchi-fest.cz

Těšíme se na vaše odpovědi.

Redakce magazínu Inspirante.cz

 

Foto: Čchi-FEST

Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další články

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!