Plánujete letošní dovolenou a láká Vás konečně zažít něco nového? Nebo o sobě už víte, že milujete slanou náruč mořských vln, dobrodružství a odpočinek na palubě lodi? Že nepatříte ani do jedné skupiny a raději si užíváte námořnický design v pohodlí domova či sháníte dárek pro své blízké a přátele? Ať jste se našli v čemkoli z výše jmenovaného, následující řádky budou tou správnou inspirací právě pro Vás.


Ohlédnutí za rokem 2019

Magazín Inspirante vám ve zklidněném čase kolem svátečních dní nabízí ohlédnutí za některými letošními texty, jež přinášejí příběhy, emoce, rady, zpětnou vazbu a motivaci, kterou vám na našich stránkách přinášejí autoři, kterým do života přišla nemoc či zdravotní postižení. Budeme rádi, když se k nim vrátíte a společně otevřeme bránu do nového roku s jeho přísliby a tajemstvím.

Redakce


Je nám ctí být na jedné vlně…

Díky laskavé spolupráci se společností yachting°com můžete na jejich webových stránkách nejen plánovat svoje cesty a pročítat zajímavosti a žhavé novinky z atraktivního prostředí jachtingu, ale také v sekci Novinky a články o jachtingu a na facebookovém profilu vídat zmínku o Reveniu a naší jedinečné kolekci Lighthouse.

Aby Vám neuplavaly žádné aktuality ze vzrušujícího světa plachtění, ani z toho modrobílého z naší kolekce Lighthouse, můžete se přihlásit k odběru novinek, a to v jakékoli sekci internetových stránek společnosti yachting°com.

Kolekce Lighthouse s námořnickou tematikou je vyladěna do detailu po designové i funkční stránce a navíc v sobě skrývá přidanou hodnotu. Světlo tohoto majáku v podobě výtěžku z prodaných kusů totiž pomáhá zlepšovat životy zdravotně či sociálně znevýhodněným lidem a plnit jim například profesní sny a cíle. V Reveniu se věnujeme projektům, které dávají smysl. Víme, o čem je život, protože náš tým tvoří z devadesáti procent lidé se zdravotním znevýhodněním nebo postižením.

Adrenalin i relaxace v péči profesionálů

Jak na úspěšné projekty a nadšení pro věc dobře vědí také v yachting°com, společnosti českého původu s přesahem působnosti do zahraničí, která se již 24 let zabývá plánováním a realizací cest za hranice všedních dní. Jachting zde milují, a právě proto dovedou pro své klienty zorganizovat bezstarostnou dovolenou a prázdniny na lodi i bez kapitánského průkazu – pro rodiny s dětmi, partu přátel, nebo Vám dopřejí romantiku na opuštěných plážích… To vše v rozmanitých a nádherných lokalitách. Chcete-li proniknout hlouběji do tajů tohoto sportu, jistě si vyberete z nabídky kurzů nebo přednášek vedených zkušenými instruktory.

Jsou-li pro Vás volbou číslo jedna sportovní plavby pro zkušené jachtaře, adrenalinové regaty pro závodníky, flotilové plavby pro milovníky moře, zábavy a pohody či preferujete-li pronájem lodi, také v těchto případech je yachting°com správnou volbou.

Nezbytné doplňky – kvalita prověřena v akci

Jsme rádi, že naše námořnicky laděná kolekce okouzlila zkušené kapitány, kteří ji vyvezli na výlet. Jak jim to spolu slušelo a jak skvěle unikátní kolekce výrobků Lighthouse obstála během plavby po Jadranu, na jachtě a pod bedlivým dohledem posádky společnosti yachting°com, se můžete podívat ve fotogalerii níže. Fotografie byly pořízeny speciálně u příležitosti zahájení naší vzájemné spolupráce.

Chcete-li se o kvalitních a krásných produktech z kolekce Lighthouse, vhodných pro použití na moři i na souši, dozvědět více a také propadnout jejich kouzlu nebo chuti, neváhejte navštívit náš nový    e-shop.

Děkujeme za Vaši přízeň. Přejeme všem vzrušující cesty klidnými i rozbouřenými vodami, vždy správnou posádku, dobrý vítr, směr a bezpečné přístavy! A budete-li potřebovat, ať k Vám vždy maják vyšle ten správný paprsek světla…

Fotogalerie: fotoarchiv Ladislava Šustery a společnosti yachting°com

Eva Havlíčková

Eva Havlíčková

Crohnovu chorobu jí diagnostikovali ve dvanácti letech. S tímto onemocněním zažívá pořádnou dávku chaosu, trápení a bolesti, ale nevzdává to. Ani ona, ani Crohn. Než ji zdravotní problémy vyřadily na několik let z aktivní činnosti, pracovala dlouhé roky na pozici asistentky ve farmaceutické společnosti. Miluje přírodu, hudbu, laskavý i černý humor, četbu knih a jejich vůni. Váží si rodiny a přátelství. „Je to ve hvězdách, co nás v životě čeká za pouť. Nejdůležitější ale je, kolik úžasných dní prožijeme, a že vždy najdeme cestu! Všichni můžeme opakovaně začínat znovu a po pádu zase vstát, třeba i s nějakou tou boulí na těle i na duši. Na zázraky nevěřím, já na ně totiž spoléhám,“ říká Eva. V současné době působí jako korektorka a redaktorka v redakci magazínu Inspirante, který je jedním z hlavních projektů spolku Revenium.

Další články

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!