Světový den roztroušené sklerózy v Ostravě

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Žít s roztroušenou sklerózou neznamená jen pravidelně chodit na návštěvy k lékaři. Každého člověka s „ereskou“ napadá řada otázek, na které si nemusí umět vždy odpovědět. Sekce „Život s roztroušenou sklerózou“ na webu aktivnizivot.cz poskytuje odborné rady a praktické zkušenosti například v otázkách legislativy, těhotenství, cestování, psychiky, očkování, rehabilitace a přináší projekty, které vedou k aktivnímu životu s RS.

Jeden z nich se odehraje v Sanatoriích Klimkovice, kde se bude konat 13. října konference pro (nejen) pacienty s roztroušenou sklerózou. V programu vystoupí MUDr. Olga Zapletalová, MUDr. Romana Škutová, Mgr. Lada Borovičková a Mgr. Romana Holáňová. Konferenci pořádá ROSKA Ostrava ve spolupráci s RS centrem při FN Ostrava a spolkem Revenium.

Všechny zve srdečně ROSKA Ostrava, účast potvrďte na e-mailu roska.ostrava@seznam.cz do 10. října.

Zdroj: aktivnizivot.cz

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!