Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Ikonická kolekce českých výrobků, která dělá radost dvakrát! To je nová značka ICONIC by Tatiana, za kterou stojí Taťána Gregor Brzobohatá. Ve spolupráci s předními českými výrobci spouští prodej unikání kolekce, kterou tvoří čokoláda „Chocolate Therapy by Tatiana“, speciální výběrová edice kávy „Iconic Coffee by Tatiana“ a  luxusní svíčka „Iconic Moments by Tatiana“.

Jde zároveň o propojení dvou neziskových organizací, jež skutečně pomáhají. Krása pomoci Taťány Gregor Brzobohaté, která pomáhá seniorům, se v tomto projektu spojila s neziskovou organizací Revenium, pomáhající lidem s postižením najít své profesní uplatnění.

Taťána G. Brzobohatá ke spolupráci oslovila pražskou čokoládovnu STEINER & KOVARIK, s níž vytvořila speciální edici Chocolate Therapy by Tatiana. Unikátní výběr nejlepší čokolády podle sedmi čaker, sedmi nálad a na sedm dnů. Brněnský KRAB, který vytvořil luxusní svíčku Iconic Moments by Tatiana ve skle a s dřevěným knotem, na jejichž ruční výrobu se používají ty nejkvalitnější materiály s vůní lískového oříšku, gerania, kůže, šafránu, vanilky a kadidla. A v neposlední řadě také neziskovou organizaci Revenium, která stojí prostřednictvím svého sociálního podniku NATURPARK 12 za speciální edici výběrové kávy Iconic Coffee by Tatiana.

„K mé kolekci ICONIC by Tatiana nyní dopisuji i svou první knihu Pokračování příště, která podpoří i seniory nadace Krása POMOCI. Každý, kdo si objedná knihu s osobním věnováním, tak přispějte na pomoc seniorů,“ dodává Taťána G. Brzobohatá.

Spolek Revenium nejen že vytvořil pro kolekci ICONIC by Tatiana speciální edici výběrové kávy, ale pro Taťánu Gregor Brzobohatou kompletně vyvinul a obsluhuje e-shop a stará se o logistiku produktů

„Navázání užší spolupráce s Reveniem pro mě bylo logickým krokem. Nejen proto, že jsem se primárně zamilovala do jejich kávy, ale především, že mohu prostřednictvím ICONIC kolekce pomoci druhým. Pražírna NATURPARK 12 sídlí v srdci CHKO Kokořínsko, logistika Revenia v Mělníku. A jsou to místa, kde je největší míra nezaměstnanosti lidí se zdravotním postižením, takže pomoc tam dává o to větší smysl,“ říká Taťána G. Brzobohatá.

Revenium je neziskovou organizací, jež si na svoje aktivity vydělává odbornou činností, poskytováním služeb a vlastní výrobou. Jedním z příkladů výroby je projekt NATURPARK 12, který je unikátní pražírnou výběrové kávy. V čem je unikátní? Nejen že pracuje s těmi nekvalitnějšími zrny z malých farem z celého světa. Ale jeho tým tvoří převážně lidé se zdravotním postižením. Revenium dává práci téměř padesáti lidem na sedmi místech Česka. A většina z nich má právě nějaké zdravotní znevýhodnění či postižení.

A co tato spolupráce s Taťánou G. Brzobohatou znamená pro Revenium? To doplňuje Hana Potměšilová, předsedkyně představenstva Revenia. „Dlouhodobě se snažíme spolupracovat s předními českými designéry a veřejnosti ukazovat, že výrobky, za kterými stojí lidé se zdravotním postižením, mohou být kvalitní a konkurenceschopné. Nesnažíme se v lidech vyvolávat emoci prostřednictvím lítosti a potřeby pomoci. Občas se nám stává, že lidé nevěří tomu, že za našimi produkty skutečně lidé s postižením stojí. Kvůli jejich kvalitě a neotřelému designu. Proto jsem ráda, že jsme s Taťánou navázali spolupráci nejen s naší kávovou výběrovou speciálkou, kterou tvoří zrna z jedné z nejlepších oblastí Brazílie pohoří Mantiqueira, ale zajišťujeme kompletní chod e-shopu a logistiky.“

Kolekce ICONIC by Tatiana bude průběhu roku rozšířena o další ryze české produkty. Můžeme se těšit například na diář a další.

Další informace na https://iconictatiana.cz/ a https://www.naturpark12.cz/iconic.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!