Pacienti s karcinomem mohou psát a volat přímo odborníkům

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Byla vám nebo vašim blízkým diagnostikována rakovina tlustého střeva a konečníku? Tápete v terminologii a ve svých dalších možnostech nebo jste až doma přišli na to, co jste chtěli vědět od lékaře?

Nevadí, přes stránky www.poradtese.info můžete jak emailem, tak telefonicky kontaktovat přední české onkology,  nebo pracovníky centra Amélie. Zároveň si zde můžete stáhnout příručku sociálně právního minima, díky níž se lépe zorientujete ve všem, co s tímto onemocněním souvisí v každodenním životě.

Garantem projektu je FN Královské Vinohrady, vznikl za podpory společnosti Merck.

 

Foto: Pixabay

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!