Praktické rady i komplexní informace poskytuje nový portál PEČUJISLASKOU.CZ

HARTMANN – RICO spustila nový webový portál určený pro všechny, kdo pečují o blízkou osobu.

Na webu Pecujislaskou.cz je možné najít ucelené informace o možnostech péče, výpomoci, finanční podpoře nebo dostupných zdravotních pomůckách. Ty je zde možné přímo nakoupit, včetně uplatnění poukazu zdravotní pojišťovny. Nechybějí ani praktické rady, mimo jiné i o tom, jak zabezpečit a zpříjemnit poslední dny života.

Pecujislaskou.cz je novým českým portálem, který se zaměřuje na individuální péči o blízké osoby v plném rozsahu všech činností a témat. 

„Podobný portál dosud na českém internetu chyběl. Lidé, kteří pečují o nemocné, postižené nebo seniorní členy své rodiny, mají teď díky našemu webu možnost najít potřebné informace na jednom místě,“ říká garant projektu Jan Civín, Governmental Affairs Manager v HARTMANN – RICO.

Zdroj: helpnet.cz

Foto: Pixabay

Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další články

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!