Můžete si o tom vousáči z kříže myslet cokoliv a samozřejmě se nabízí si z něj nejrůznějším způsobem vystřelit. Ale jedno musím jako jeho kolega z mediální branže ocenit: věci, co dělal měly fakt obrovskej dosah.

Jeho schopnost vyvolat bugr by se hodila každýmu redakčnímu domu (nejen) v Praze. Chlapec zkrátka uměl.

Měl v zásobě hned tři extra silný pranky: první – chodím po vodě a neutopím se, druhý – proměním vodu ve víno (co je víc?!?), třetí – nechám se ukřižovat, ale vstanu z mrtvých.

Plus další drobnosti jako uzdravení nemocných, nebo oživení mrtvých. Drobnosti, no…

U každýho z těchto kousků je nutno říct, že minimálně námět fakt síla. Zpracování nevíme, nikdo to netočil. Jenže to je ono! Nikdo to netočil a stejně to má sakra dosah.

Youtubeři by si o něčem takovým mohli nechat jen zdát…

Zatímco my se potíme se zpracováním, náš milej Ježíš se prostě prej prošel po vodě. A bylo mu jedno, jestli to někdo točí, nebo ne.

NedejBože v jaký kvalitě.

Takže trnovou korunu dolů!

 

Foto: Pexels

Picture of Marek Blažíček

Marek Blažíček

Roztroušenou sklerózu mu sice diagnostikovali před nedávnem, ve dvaadvaceti, ale když si Marek Blažíček vzpomene na zážitky z dětství, má pocit, že si s RS tyká už déle. Bere to s humorem, (vždyť #JsemIronman), a protože studuje Tvorbu textu a scénáře na VOŠ při Konzervatoři Jaroslava Ježka, jeho texty najdete také na Aktivnizivot.cz

Další články

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!

Udržitelnost a etika skupiny ČEZ