Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Chcete zažít pořádnou párty i přes epidemická opatření? Nemusíte chodit do klubů a dalších podniků. Stačí venku přivítat jaro, protože tou dobou se tam dějí věci – tehdy je to ten největší mejdan! Jedinou potřebnou vstupenkou je laskavost a všímavost. S nimi se vám otevřou každé dveře. A program může začít!

Ve vzduchu je cítit příval nové energie, příprav a očekávání. Těšení se. Atmosféru dolaďuje tajemno. Tanec a radost, rozvernost. Namlouvání, semknutí. Přichází čas oslav, regenerace a znovuzrození.

Umělecký zážitek obstará nekonečná škála pestrosti palety barev a jejich odstínů. Jiskřivá světla, zrcadlové odlesky, překvapivé efekty. Kapky rosy předčí zář oslnivých šperků. Další smysly rozkmitají čerstvé chutě a omamné vůně jako z nejvybranější mezinárodní kuchyně. Od předkrmů až po dezert.

Květinová výzdoba je špičkové kvality, dechberoucích tvarů a zbarvení; do okolí šíří opojné aroma luxusních parfémů. Ale obavu z hlavobolu mít nemusíte – klimatizace funguje nepřetržitě, spolehlivě a na výbornou.

Hudbu zajišťuje bezpočet skvělých interpretů žánrů všech věkových kategorií. Nikdo není sám – švitoření a brebentění hlasů, jeden přes druhý. Návštěvníci jsou rozmanití. Každý má své místo a záměr. Všichni jsou slušivě oděni. Kostýmy jsou ušity jen z těch nejkvalitnějších materiálů.

Tak univerzálně nadaným umělcem, alchymistou a produkčním dokáže být jen příroda a život v ní. Řekněte sami – kde jinde můžeme najít tolik pochopení, jedinečné zábavy, odreagování a vzrušení?!

Až budeme odcházet, nezapomeňme hostiteli poděkovat za příjemně strávenou návštěvu a bezchybnou organizaci, pomoci s úklidem a nabídnout pohostinnou náruč na oplátku…

Nebyl to stín,
jen nad krajem lehká pára,
hedvábná duha nad mlázím
a modré oči jara.

(J. Lírová)

Foto: Pixabay

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Eva Havlíčková

Eva Havlíčková

Crohnovu chorobu jí diagnostikovali ve dvanácti letech. S tímto onemocněním zažívá pořádnou dávku chaosu, trápení a bolesti, ale nevzdává to. Ani ona, ani Crohn. Než ji zdravotní problémy vyřadily na několik let z aktivní činnosti, pracovala dlouhé roky na pozici asistentky ve farmaceutické společnosti. Miluje přírodu, hudbu, laskavý i černý humor, četbu knih a jejich vůni. Váží si rodiny a přátelství. „Je to ve hvězdách, co nás v životě čeká za pouť. Nejdůležitější ale je, kolik úžasných dní prožijeme, a že vždy najdeme cestu! Všichni můžeme opakovaně začínat znovu a po pádu zase vstát, třeba i s nějakou tou boulí na těle i na duši. Na zázraky nevěřím, já na ně totiž spoléhám,“ říká Eva. V současné době působí jako korektorka a redaktorka v redakci magazínu Inspirante, který je jedním z hlavních projektů spolku Revenium.

Další příspěvky autora

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!