Srdečně zveme na online chat s Martinou Slaninovou, která v redakci Inspirante.cz píše články s právním zaměřením.

Ze zdravotních důvodů je chat 14. června zrušen. Již brzy přineseme nový termín.

Ptát se můžete na vše k tématu Slaďování pracovních povinností žen s rodinou, především na otázky, které se týkají těhotných zaměstnankyň, zaměstnankyň, jež pečují o malé děti, návratu do zaměstnání z mateřské nebo rodičovské dovolené, neplaceného volna po skončení rodičovské dovolené nebo zkrácených a sdílených pracovních úvazků.

Martina Slaninová vystudovala právnickou fakultu na Západočeské univerzitě v Plzni a vedle toho právní specializaci se zaměřením na právo sociálního zabezpečení. Její prací a zároveň koníčkem je právo a jeho vymáhání. I když se na právnických fakultách od nepaměti učí, že právo není totéž co spravedlnost, domnívá se, že jedno bez druhého není možné. Její snahou je proto aplikovat právo tak, aby jeho jediným cílem bylo dosažení spravedlnosti.

Těšíme se na vaše dotazy, které už dnes můžete posílat na info@inspirante.cz. Online chat bude na této stránce.

Redakce

Redakce

Magazín Inspirante je zaměřen na žurnalistiku, která nejen upozorňuje na nejrůznější sociální problémy, ale především nabízí řešení a pozitivně motivuje. Na redakci, grafice, provozu i inzerci se podílejí převážně lidé se zdravotním (či jiným) znevýhodněním. Tvoříme střechu informaci v rámci témat, která propojují oblasti zdravotní, sociální a vzdělávací. Baví nás rozmanitý pohled svět a doufáme, že bude s námi bavit i vás. Vznikli jsme jako jeden z projektů neziskové organizace Revenium. Jsme však tady, abychom spolupracovali se všemi neziskovými i ziskovými organizacemi, se všemi lidmi, pro které jsou témata rozmanitosti, inkluze a propojování různých světů důležitá.

Další články

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!