Pomáhat se dá různě. Pohlazením, vyslechnutím, úsměvem, laskavostí…

Od minulého týdne mi někteří pomáhají i finančně. Proč, jak a kde? Moje kamarádka Pavla dala dohromady sbírku na mou podporu. Zahrnuje financování rehabilitací, psychoterapie, léků, podpůrných cvičení (a dalších potřebných věcí a aktivit). Pavlo, moc děkuji!

Sbírku najdete na tomto odkazu.

Děkuji i všem, kteří přispěli/přispějí a podpořili/podpoří mou sbírku. Je pravda, že můj život s handicapem je finančně náročnější. Věřím, že díky pomoci dalších lidí se vše zase zvládne a dostanu se ke všemu potřebnému. 

Podle sbírky jsem prý bojovného ducha. Asi ano, vždyť já se jen tak nevzdávám, ať je situace sebesložitější a sebenáročnější. I má sbírka se nevzdává!

Momentálně se vybralo 21 procent potřebné částky. Doba je teď zlá (to plně chápu), ale hodných lidí, kteří chtějí/mohou pomáhat… Stále doufám, že se ještě nějací najdou.

Současná doba je náročná nejen pro sbírky, ale i pro můj imunitní systém, takže jsem jen doma, na procházkách, rehabilitacích nebo v nemocnici. Je to možná trochu jednotvárné, ale co nadělám… S mou imunitou není radno si zahrávat. 

Proto ještě jednou děkuji všem, kteří mi jakkoli pomáhají. Kamarádka mi ve volné chvíli volá přes skype, má láska je se mnou co nejvíce, lidé mi píšou přes facebook a sdílí svoje trable i radosti. A co/kdo mi pomáhá dál? Nepřekvapivě: Bůh a modlitby k němu, četba fajn knížky, procházky lesem (pozorování podzimu je fascinující) a cvičení (to už je životní styl). 

TAKŽE…

Mám pár věrných přátel, nějaké strategie zvládání současné situace, ale především mám silnou víru, že všechno nakonec dobře dopadne. 

Nejen se sbírkou, ale i se současnou korona situací.

Nejde použít nic jiného než: TO PŮJDE!!!

P.S. Ještě jednou děkuji všem, kteří mou sbírku sdíleli, přispěli jakoukoli částkou a drželi mi palce. MOC SI TOHO VÁŽÍM!

Lenka Kyčerková

Lenka Kyčerková

Vystudovala jsem teologickou fakultu a politologii. Věnuji se lektorství čchi-kungu se zaměřením na pacienty s roztroušenou sklerózou, učím děti environmentální programy a kroužek vaření. V roce 2018 mi byla diagnostikována roztroušená skleróza, rychle následovaly diagnózy další. Dva roky píšu blog i na facebooku – Můj život s roztroušenou sklerózou. Miluji svou úžasnou rodinu, čchi-kung, kvalitní četbu, praktickou teologii, procházky lesem, ticho a dobré jídlo.

Další články

Podpořte nás

Náš účet je:
115-5689490267/0100

Vězte, že veškeré finance půjdou na rozvoj projektů, které pomáhají lidem se znevýhodněním plnit si kariérní a životní sny. Inspirante je jedním z nich!